• Home
  • Arkiv
  • HO HO HO! 100.000 Euro julekalender er her
  • Decrease
  • Increase

HO HO HO! 100.000 Euro julekalender er her

 


Så er julemanden kommet til de danske pokerspillere. Mermaidpoker har fyldt sækken med gaver for ikke mindre end 100.000 Euro.

Hvad siger du til en Iphone, iPads, kolde kontanter, STT Race, Cash Race, dobbelt Garanteret tours, freerolls og meget mere ? Alt dette får du i Mermaid´s julekalender.

Alle kan blive vindere i dette års julekalender. F.eks vinder du kontanter i Two Snowman turneringen bare ved at vinde med pocket 8, eller får 25 Euro hvis du er en af de første 25 der bliver slået ud i The Donkey turneringen.

Her er oversigten over de daglige gaver og turneringer.

DATE PROMOTION NAME PRIZE PAID ENTRY
Wed 1 Dec Gadget Choice Santa’s Stocking € 3,000 Top 3 15 RH
Thu 2 Dec Double the GTD €4,000 GTD REBUY € 4,000 GTD 20% € 10 + € 1
Triple the GTD €3,000 GTD REBUY € 3,000 GTD 30% € 3 + 30c
Fri 3 Dec Christmas Cracker The Donkey € 1,000 € 5 + 50c
Sat 4 Dec Sit & Go Race Sit & Go Sled Race € 3,000 Top 30 Results
€75k Seat Giveaway €75k FREE SEAT 10 seats to €75k Top 10
Sun 5 Dec Freeroll €2,000 Freeroll € 2,000 (100 x € 20) Top 100 15 RH
Mon 6 Dec Double the GTD €16000 GTD REBUY €16,000 GTD 20% € 10 + € 1
Double the GTD €4,000 GTD REBUY € 4,000 GTD 20% € 10 + € 1
Triple the GTD €3,000 GTD REBUY € 3,000 GTD 30% € 3 + 30c
Tue 7 Dec Rake Race Cash Sled Race € 3,000 Top 30 Results
€75k Seat Giveaway €75k FREE SEAT 10 seats to €75k Top 10 15 RH
Wed 8 Dec Gadget Choice Santa’s Stocking € 3,000 Top 3 15 RH
Thu 9 Dec Double the GTD €4,000 GTD REBUY € 4,000 GTD 20% € 10 + € 1
Triple the GTD €3,000 GTD REBUY € 3,000 GTD 30% € 3 + 30c
Fri 10 Dec Christmas Cracker Three Kings € 1,000 € 5 + 50c
Sat 11 Dec Sit & Go Race Sit & Go Sled Race € 3,000 Top 30 Results
€75k Seat Giveaway €75k FREE SEAT 10 seats to €75k Top 10 15 RH
Sun 12 Dec Freeroll €2,000 Freeroll € 2,000 (100 x € 20) Top 100 15 RH
Mon 13 Dec Double the GTD €16000 GTD REBUY €16,000 GTD 20% € 10 + € 1
Double the GTD €4,000 GTD REBUY € 4,000 GTD 20% € 10 + € 1
Triple the GTD €3,000 GTD REBUY € 3,000 GTD 30% € 3 + 30c
Tue 14 Dec Rake Race Cash Sled Race € 3,000 Top 30 Results
€75k Seat Giveaway €75k FREE SEAT 10 seats to €75k Top 10 15 RH
Wed 15 Dec Gadget Choice Santa’s Stocking € 3,000 Top 3 15 RH
Thu 16 Dec Double the GTD €4,000 GTD REBUY € 4,000 GTD 20% € 10 + € 1
Triple the GTD €3,000 GTD REBUY € 3,000 GTD 30% € 3 + 30c
Fri 17 Dec Christmas Cracker Two Snowmen € 1,000 € 5 + 50c
Sat 18 Dec Sit & Go Race Sit & Go Sled Race € 3,000 Top 30 Results
€75k Seat Giveaway €75k FREE SEAT 10 seats to €75k Top 10 15 RH
Sun 19 Dec Freeroll €2,000 Freeroll € 2,000 (100 x € 20) Top 100 15 RH
Mon 20 Dec Double the GTD €4,000 GTD REBUY € 4,000 GTD 20% € 10 + € 1
Triple the GTD €3,000 GTD REBUY € 3,000 GTD 30% € 3 + 30c
Tue 21 Dec Rake Race Cash Sled Race € 3,000 Top 30 Results
€75k Seat Giveaway €75k FREE SEAT 10 seats to €75k Top 10 15 RH
Wed 22 Dec Freeroll €3,000 Freeroll € 3,000 (150 x € 20) Top 100 150 RH
Thu 23 Dec Reindeer Bounty Reindeer Bounty € 5,000 € 5 + 50c
 

Leave a Comment

Pokergirl.nu | Seagreen Gardens, 7550, Kiti, Cyprus | Email pokergirl@pokergirl.nu | WI
Copyright ©2008-2014 Pokergirl.nu